SouTh Arena COME PLAY!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SouTh Arena COME PLAY!!!

79.143.173.163:27041
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Reklamirajte server

Go down 
5 posters
АуторПорука
colask8

colask8


Број порука : 13
Join date : 14.07.2008
Локација : њеВра теБра

Reklamirajte server Empty
ПорукаНаслов: Reklamirajte server   Reklamirajte server Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 9:16 am

Mislim da biste trebali da se malo reklamirate, naravno, ja cu pomoci koliko mogu, mozda da kupite neko mesto za reklamu na popularnim gaming i dl forumima i tako Smile hehe... Smile Poz, pa ajde da steknemo redovne igrace Smile
Назад на врх Go down
ddr* M.Mitrovic mikki
Admin



Број порука : 21
Join date : 07.07.2008
Age : 30
Локација : Vranje BRE!

Reklamirajte server Empty
ПорукаНаслов: Re: Reklamirajte server   Reklamirajte server Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 12:27 pm

Ok,tnx!
Назад на врх Go down
http://south-arena.forumotion.net
colask8

colask8


Број порука : 13
Join date : 14.07.2008
Локација : њеВра теБра

Reklamirajte server Empty
ПорукаНаслов: Re: Reklamirajte server   Reklamirajte server Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 7:32 am

Kako vidim, cak i vi ne igrate, morate i vi da igrate, da vide ljudi da se igra, a kad stalno pise 0/18 nista nece biti, ja juce bio 15-tak minuta, ali nema nikoga da se ukljuci Neutral
Назад на врх Go down
SUDAC

SUDAC


Број порука : 4
Join date : 15.07.2008
Age : 33
Локација : Banja Luka

Reklamirajte server Empty
ПорукаНаслов: Re: Reklamirajte server   Reklamirajte server Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:39 pm

i evo gataj covek bio 15 minuta svaka cast odlicno si to reko petnestak minuta nidje nikoga ma da si bio dva dana nebi bilo nigdje nikoga sve dok se ja ne dog sa adminima haha BICE bice ljudi IMA mene a mozda i nema samo se ti malo strpi LALALALALAlalalalalala i kazem ja opet moji dragi admini ubacite i mene ili ce vam otici i ovi ljudi koji su dosad bili na serveru ako je iko bio.....hih Lalalalala cheers
Назад на врх Go down
http://www.zaluzani.page.tl
uG*s!LenT.k!LLeR.

uG*s!LenT.k!LLeR.


Број порука : 10
Join date : 07.07.2008
Age : 31
Локација : Novi Beograd -28-

Reklamirajte server Empty
ПорукаНаслов: Re: Reklamirajte server   Reklamirajte server Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 2:50 am

Samo ti prekini da kenjas i stavljaj tacke u recenicama... Gde ste videli da neko ovako nepismen moze da dobije admina? Rolling Eyes
Назад на врх Go down
http://www.urbanguerilla.clan.su
Ludi ZlOcko




Број порука : 1
Join date : 07.04.2011

Reklamirajte server Empty
ПорукаНаслов: RedTube^ eXtremE DeathRun   Reklamirajte server Icon_minitimeThu Apr 07, 2011 4:01 pm

RedTube^ eXtremE DeathRun 217.26.75.26:27034
Назад на врх Go down
Sponsored content





Reklamirajte server Empty
ПорукаНаслов: Re: Reklamirajte server   Reklamirajte server Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Reklamirajte server
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
SouTh Arena COME PLAY!!! :: SouTh Arena - 79.143.173.163:27041 :: Pohvale i primedbe oko rada SouTh Arene servera-
Скочи на: